W

Ernie Wach - Bartley

Larry Wachholtz - North Platte

Cecil Walker - Fremont

Jan Wall - Lincoln Northeast

Jackie Washington - Omaha Central

Don Watchorn - Fremont

O.L. Webb - Lincoln

BILL WEBER - Lincoln Southeast

Ed Weir - Superior

Willie Weisbrook - Lincoln

Howard "Dutch" Welch - Gothenburg

Dick Westin - Omaha Benson

Allison Weston - Papillion-LaVista

Lyle Weyand - Lincoln High

Charles E. "Dutch" White - Omaha Tech

Jim White - Hastings

M.E. "Bus" Whitehead - Scottsbluff.

Edsel Wibbels - Wolbach

Zack Wiegert - Fremont Bergan

Bobby Williams - Lincoln High

Terry Williams - Omaha Central

Angie Wilson - Lincoln Southeast

P.J. Wiseman - Ralston

Ron Witt - Otoe

Les "Beanie" Witte - Lincoln High

Andre Woolridge - Omaha Benson

T

Heather Taggart Long - Millard North

Cindy Tatum Kostek - North Platte

Irving Thode - Loup City

Stephanie Thomas Clark - McCool Junction

Dick Thompson - North Platte

Ed Thompson - Cambridge

Dean Thompson - Omaha Westside

Paul Tierney - Broken Bow

Laura Tietjen - Byron

Mick Tingelhoff - Lexington

Ethan Lee Todd - Grant

Larry Tomlinson - O'Neill St. Mary's

Charlie Toogood - North Platte

LaVerne Torczon - Platte Center

Kathy Travis Miiller - Lincoln Christian

Dennis Troester - Southwest

Kerry Trotter - Omaha Creighton Prep

S

Joe Salerno - Omaha Central

John Sanders - Grand Island

Conde Sargent - Lincoln

George Sauer - Lincoln High

Gale Sayers - Omaha Central

Roger Sayers - Omaha Central

Joe Scarpello - Omaha Central

Reuben Schleifer - Chester

Cory Schlesinger - Columbus

Willard Schmidt - Swanton

Alice Schmidt - Elkhorn

Bob Schnitzler - Battle Creek

Del Schoenfish - Cambridge

Enid Schonewise - Beatrice

Harold Scott - Lincoln High

Chuck Sharpe - Omaha Westside

Wes Shepard - Lincoln

John Sherlock - Omaha South

Bob Siegel - Fairbury

Joe Silverman - Lincoln

Ron Simmons - Sumner

Grant Simmons - Omaha Benson

Val Skinner - North Platte

Frank Smagacz - Omaha Central

Homer Smith - Omaha Benson

Zane Smith - North Platte

Dennis Smith - Papillion

Reggie Smith - West Point Central Catholic

C. Dale Snook - Lincoln University High School

Russ Snyder - Nelson

Billy Southworth - Harvard

LAURA SPANHEIMER DECHANT - Omaha Marian

Debbie Spickelmier Noble - Hayes Center

Donna Spickelmier Vallin - Hayes Center

Philip C. Sprague - Lincoln High

Cliff Squires - Lincoln Northeast

Keith Staehr - Kimball

Virginia Stahr Gee - Centennial

Larry Station - Omaha Central

Kelly Stauffer - Rushville

Teri Steer-Cantwell - Crete

Dean Steinkuhler - Sterling

Theresa Stelling Gosnell - Auburn

Amy Stephens - Alliance

Chuck Stevens - Lincoln

Chuck Stickels - Hastings

Jodi Stineman Emsick - Lincoln Southeast

Rudy Stoehr - Lincoln

Darcy Stracke - Stuart, Chambers

Nikki Stricker Best - Lincoln East

Erick Strickland - Bellevue West

Leigh Suhr - Papillion-LaVista

Gene Suhr - Papillion-LaVista

Joe Sukovaty - Swanton

George Sullivan - Lincoln

Clarence Swanson - Wakefield

R

Bill Ramsay - Cozad

Randy Rasmussen - Elba

Tom Rathman - Grand Island

Kent Reckewey - Lincoln East

Herb Reese - Omaha Central

Randy Reeves - Omaha Benson

John Reta - Lincoln Southeast

Bobby Reynolds - Grand Island

John "Choppy" Rhodes - Ansley

Larry Ribble - Millard South

Phyllis Rice-Honnor - Centennial

Larry Riessland - Pleasanton

Jim Riley - Lincoln

Dave Rimington - Omaha South

Johnny Rodgers - Omaha Tech

Herman Rohrig - Lincoln High

Susan Roll - Chadron

Max Roper - Lincoln

Mark Russell - Broken Bow

P

Maurice H. Palrang - Boys Town

Adolph "Pat" Panek - Fullerton/St. Paul/Norfolk/Denver

Al Papik - Lincoln

Ron Park - Millard North

Stan Parker - Bellevue

John Parrella - Grand Island Central Catholic

Amy Paulsen-Spiering - Norfolk-Ralston-Oakland Craig

Jack Payne - Omaha

Kevin Penner - Aurora

John Petersen - Columbus Scotus

Gail Peterson - Crofton

George Pfeifer - Boys Town

Bill Pfeiff - Lincoln High

Doug Phelps - Hastings

Fred Pisasale - Omaha

Vern Plambeck - Kearney

Scott Poehling - Fremont Bergan

Louise Pound - Lincoln UNL Latin School

Gary Power - Gothenburg

Glenn Presnell - DeWitt

Larry Pritchett - Perkins County

Jim Puetz - Columbus Scotus